Наші послуги

Наш салон пропонує вам кваліфіковані послуги з грумінгу, догляду та оздоровлення шерсті вашого вихованця. Також ми працюємо і в інших напрямках. Послуги щенячого садочку, готель для песиків, а також зоомагазин з широким асортиментом всього необхідного для ваших улюбленців!

Комплексний догляд

У комплексний догляд входить вичісування шерсті, вичісування ковтунів до 15 хвилин. Купання професійним шампунем по типу шерсті, стрижка або тримінг, догляд спеціальними засобами за очками, вушками, вкорочування, підпилювання кігтів. Стрижка може бути породна, домашня, гігієнічна залежно від породи, типу шерсті та побажань власників.

Лікувальні та СПА процедури

Лікувальні процедури застосовуються при атопічному дерматиті, себореї, алопеції. Нашим косметологом грумером розробляється індивідуальна схема, під кожну собаку в залежності від проблеми. У розробці програми лікування співпрацюємо з ветеринарними лікарями. СПА процедури – гарна шерсть завдяки комплексу процедур для насичення, відновлення та краси шерсті використовуються спеціальна косметика, маски, загортання, Озонотерапія, гідромасаж та інші процедури для красивої шерсті.

Подготовка к выставкам

За шерстью собак, принимающих участие в выставках необходимо следить более тщательно, ведь качество шерстм это один из важных критериев оценки породных качеств и подготовка шерсти влияет на результат. Наши грумеры обладают специальными знаниями, опытом и помогут будущим чемпионам достичь шоу вершин во всей красе.

Оренда грумерської

Після купання улюбленця у домашній ванні ви не можете розігнутися? А Вам ще належить відмити ванну від шерсті і слідів улюблених лап, протерти стіни і підлогу після банної процедури, після вичісати і висушити мокру шерсть вашого бешкетника і випрати всі рушники, а прибирати залишки шерсті вам доведеться ще кілька наступних днів. Щоб уникнути всіх цих складнощів, ми маємо рішення для власників – оренда грумерської. Ми підкажемо і допоможемо, що буде необхідно для вас і вашого вихованця. У нас все обладнано для комфорту!

Денний садок

У вашому будинку з'явилося щеня або дорослий собака, але в робочий час ви не можете приділяти достатньої уваги, ваш собака стресує залишаючись вдома на самоті, або наводить свої порядки? Приводьте вашого улюбленця до нас у зоосалон Pluto&Co. і ви будете впевнені, що вдома на вас не чекають сюрпризи, прибирання, а ваш улюбленець вигуляний, нагодований і отримав необхідну увагу протягом дня. Також можна скористатися послугами інструктора з дресирування, і поки ви займаєтеся роботою, ваше щеня буде підростати соціалізованим, навченим і слухняним другом, з яким буде комфортно гуляти, а проведений час буде в задоволення.