Про нас

Наш грумінг салон співпрацює з грумерами-заводчиками, професійними грумерами, які зможуть зробити не тільки домашню стрижку, допомогти у вирішенні проблем із шерстю, а також підготувати хвостатих до виставок будь-якого рівня!

Наш зоомагазин Pluto & Co. знаходиться в м. Київ, і розташований на лівому березі неподалік мосту метро, та в 9 км від самого центру міста, можна сказати на першій лінії річки Дніпро, по вул. Аболмасова, 6 (Панельна, 6). Можливе відправлення товарів Новою Поштою, кур’єром, а також самовивіз із нашого зоомагазину.

Наші майстри

У нашій команді працюють фахівці, які люблять свою роботу і наших чудових клієнтів. Наші грумери зроблять для вашого вихованця не лише красиву та якісну стрижку, а також допоможуть розробити програму лікування та відновлення шерсті. Багато собак і котів — ніби маленькі діти, які не люблять вмиватися і чистити зуби. І якщо ваш вихованець виявляє в цьому відношенні непокірний характер, то хвилюватися не варто! Наші фахівці знаходять підхід до будь-якої тварини, включаючи незговірливих.

Виктория Каплуновская

Грумер. Заводчик

Вікторія заводчик, власник розплідника «De M’A’M», зареєстрованого в 2005 році у МФ-КСУ, професійний хендлер, має досвід в дресируванні та здачі іспитів BH (Begleithund).  
В грумінгу з 2011 року, починала свій шлях з породи Американська Акіта, яких вона професійно готує до виставок всіх рівнів.

На її рахунку чимало чемпіонів різних країн, Чемпіон Європи, призери Чемпіонатів Світу та Європи.
Вікторія постійно розвивається та підвищує свій рівень знань завдяки майстер-класам та вебинарам провідних українських та європейських майстрів.
Закінчила Київську Академію Грумінгу у 2014 році, В Травні 2021 пройшла курс "Салонний грумінг собак та котів" в Території Грумінга.
Спеціалізується як грумер крупних та гігантських собак, грумер декоративних порід. 

Ирина Забабурина

Грумер. Ветеринар

Випускниця Національного Університету Біоресурсів та Природознавства України по спеціальності - лікар ветеринарної медицини. Закінчила курси салонного грумінгу.
Спеціалізується на стрижці котів, салонний грумінг декоративних порід та великих собак, тримінг жорсткошерстих порід

Елена Мороз

Грумер. Косметолог

Сертифицированный специалист по лечебным процедурам, озонотерапии. Преподаватель киевской академии груминга. Обучалась в Италии, в академии груминга “Iv San Bernard”. Косметолог с медицинским образованием, постоянно совершенствуется и следит за тенденциями в мире груминга. Кинолог-заводчик, владелец питомника ши-тцу с 2005г.

Виктория Машьянова

Грумер. Заводчик

Заводчик английских кокер спаниелей с 1994 года. Выпускник киевской академии груминга. Стажировка у Топ-грумеров, постоянно развивает свое мастерство. Породный и шоу груминг английских и американских кокер спаниелей начала делать еще в 90х. Стрижки большинства декоративных пород, вест-хайленд-вайт терьеров, шпицев. Триминг шнауцеров, фокс-терьеров и тд.